سیرن L3

سیرن L3

 

سیرن L3

 

محصول جدید شرکت تولیدی مهندسی ایده‌آل مهدبان، قادر است تا با نصب در مزارع کشاورزی و مراکز پرورش ماهی و سایر آبزیان، با کنترل کیفیت و پارامترهای خاک و آب و ثبت آنها، و همچنین اتوماسیون و هوشمندسازی این مزارع و مراکز، دست اندرکاران این حوزه را یاری نماید.

 

با توجه به افزایش روزافزون جمعیت جهان، نیاز بشر به تامین غذا به شکلی فزاینده‌ در حال افزایش است.

برای بهره‌وری هرچه بیشتر صنایع وابسته به کشاورزی و شیلات، نیاز است تا با استفاده از تکنولوژی‌‌های نوین و هوشمندسازی این صنایع و کنترل هرچه بیشتر پارامترهای مرتبط با آنها، میزان تولیدات و همچنین کیفیت آنها (محصولات) را به حداکثر برسانیم.

سیرن L3

محصول جدید شرکت تولیدی مهندسی ایده‌آل مهدبان، قادر است تا با نصب در مزارع کشاورزی و مراکز پرورش ماهی و سایر آبزیان، با کنترل کیفیت و پارامترهای خاک و آب و ثبت آنها، و همچنین اتوماسیون و هوشمندسازی این مزارع و مراکز، دست اندرکاران این حوزه را یاری نماید.

با اتصال انواع حسگرها به این دستگاه، جهت اندازه‌گیری پارامترهایی مانند رطوبت خاک، دما و رطوبت هوا، میزان املاح، اکسیژن مخلوط در آب، میزان PH خاک و آب، میزان تکدر آب، … و همچنین انجام اتوماتیک اعمالی مانند آبیاری خاک، خوراک‌ دهی آبزیان و … شرایط فیزیکی مزارع بصورت کامل تحت کنترل خواهد بود.

همچنین دستگاه با ثبت این پارامترها در حافظه داخلی و با ارائه گزارشات مختلف، تولید کنندگان را قادر می‌سازد تا با تجزیه و تحلیل این گزارشات، وضعیت را هرچه بهتر رصد کرده و برنامه‌ریزی‌های آینده‌نگرانه داشته باشند.

همچنین با اتصال حسگرهای هواشناسی مانند بادسنج، باران‌سنج و… می‌توان از این دستگاه به عنوان یک ایستگاه هواشناسی استفاده نمود.

دستگاه به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند از انرژی‌های پاک، مانند انرژی خورشیدی بهره برده که علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست، در مکان‌هایی که امکان دسترسی به نیروی برق وجود ندارد نیز به خوبی قابل استفاده باشد.

سیرن L3

همچنین دستگاه قابلیت اتصال به مکان یاب را نیز دارا می‌باشد تا بتوان در صنایع حمل و نقل محصولات کشاورزی، شیلات و دامپروری از صحت شرایط انتقال و حمل این محصولات اطمینان حاصل کرد.

مشخصات فنی:

–         دارای محفظه ضد آب و گردو غبار با IP67

–         دارای نمایشگر جهت نمایش مقادیر پارامترها

–         امکان اتصال 6 حسگر مختلف همزمان (قابل افزایش تا 12 حسگر)

–         دارای حافظه داخلی جهت ثبت مقادیر حسگرها

–         دارای Wi-Fi جهت اتصال به شبکه

–         پشتیبانی از پروتکل‌های HTTP-SNMP-TCP/IP-UDP-NTP

–         پشتیبانی از تکنولوژی اینترنت اشیاء (IOT)

–         قابلیت نصب GSM و GPS

–         قابلیت ارسال پیامک و تماس تلفنی در صورت بروز اختلال در پارامترها

–         انجام تنظیمات از طریق WEB

–         دارای 6 رله خروجی قابل برنامه‌ریزی جهت فعالسازی تجهیزات مختلف

–         پشتیبانی از انواع حسگرهای Modbus (شامل اکسیژن و دمای آب، PH آب و خاک، نیتروژن و نیترید آب و خاک، کدورت آب، رطوبت خاک، دما و رطوبت هوا، بادسنج و…)

–         امکان اتصال باتری و سلول خورشیدی

–         امکان نصب بر روی کامیون‌های حمل ماهی زنده و یا تریلرهای سردخانه‌دار

–         قابلیت نصب بر روی قفس‌های پرورش ماهی در دریا و خشکی

کاتالوگ 1

کاتالوگ 2

سیرن L3 سیرن L3

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *